Перший Західний

Перший Західний

Watch Перший Західний live TV streaming. Перший Західний is a tv channel from Ukraine. You can watch Перший Західний and all other programs of Перший Західний live online here. This the channel is accessible from any mobile devices. The user can also get alerts of these channels by subscribing to it.


Watch Перший Західний live TV streaming. Ukraine TV channel

 Published on May 14, 2018, and last modified on 1 month ago.

If this content of the channel does not display or the video player can't play. Please try again with This Alternate Link.

Due to differences in connectivity, there may be times where the live feed or live score does not update quickly; please refresh the page if you experience any issues.

Open the original page ☛ Click here.
Перший Західний
10
5 users
54
40
30
20
10

Перший Західний - Телеканал Позитивних Змін! Супутниковий зв’язок дозволяє переглядати програми телекомпанії в будь-якій частині світу, а отже телеканал доступний усім глядачам! 

Інформаційно-розважальний телеканал України, який оперативно та неупереджено висвітлює події в Україні та за її межами, створює власні проекти різні за жанрами. 

«Змінюємось разом!» – це основне гасло стало ключовим для творців «Першого Західного». 

Переглядайте програми в ефірі, на супутнику та онлайн.

Телеканал Перший Західний. Новий простір для нових думок.

ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» – це відкрита платформа для дискусій.

Створений у 2000 році Львівською обласною радою, телеканал був відомий глядачам як комунальне підприємство ТК «Львів – ТБ» і спочатку мав лише 4 години мовлення, а на початку 2013 року команда «Львів – ТБ» отримала ліцензію на 24-годинне мовлення, проте відсоток власного продукту на той час був дуже низьким.

І лише у 2016 році для телевізійників розпочався новий етап у творчому  житті. Великий колектив телеканалу «Львів – ТБ» очолила Ольга Цап, перемігши у першому відкритому конкурсі на посаду директора комунального каналу. У серпні 2016 року телекомпанія «Львів – ТБ» здійснила ребрендинг телеканалу, змінивши назву на «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ». За короткий проміжок часу він став упевненим гравцем на інформаційному полі Львівщини та України.

У 2018 році телеканал офіційно став телерадіокомпанією «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» (ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»). На сьогодні обсяг програм власного виробництва сягає 8-10 годин ефірного часу на добу, що становить 35-40% контенту телеканалу.Дуже важливим етапом для колективу була перемога у конкурсі на отримання ліцензії на радіомовлення у Львові на частоті 88,2 (“РАДІО ПЕРШЕ”).

Упродовж 2018-2019 років ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ» уп’ятеро збільшила свою присутність на медіа ринку, зокрема, у кабельних мережах, виграла конкурс на цифрове мовлення у Т2 у Бродах, Підбужі та Новому Роздолі на Львівщині, отримала дозволи на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення.

Удвічі збільшила свою присутність на сході України і з кінця липня 2018 року мовить уже з шести передавачів – з Бахмутівки, Зоринівки, Білолуцька, Біловодська, Сватового і Марківки на Луганщині.

Упродовж останніх років телерадіокомпанія розвиває, крім звичного інформаційного, соціальне спрямування, залучає до співпраці соціально активних партнерів, які мають схожі цінності: підтримку української ідентичності, культури, екології, освіти.

Основні журналістські стандарти новинної та аналітичної журналістики у професійній діяльності ТРК «ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ»:

  • Баланс думок і точок зору
  • Оперативність
  • Достовірність (посилання на джерела)
  • Відокремлення фактів від коментарів
  • Точність подачі інформації
  • Повнота представлення фактів та інформації

Професійні принципи для роботи з інформацією: оперативність, об’єктивність,  правдивість і точність, актуальність, коректність, плюралізм, аргументованість.

Принципи, засновані на загальнолюдських пріоритетах, якими керується телерадіокомпанія при підготовці програм:

Гуманізм і розуміння людини як найвищої цін­ності. Верховенство прав людини, захист гідності особи, її свободи та роз­витку. Патріотизм і розумін­ня впливу будь-яких явищ на розвиток своєї країни. Відданість своїй країні, любов до свого народу, гордість за надбання. Демократизм як фор­ма безпосередньої де­мократії в керуванні суспільними справами.

Участь у державному жит­ті від імені народу, а також як майданчик або суспіль­на трибуна для вислов­лення думок соціуму. Загальнолюдські цін­ності. Трансформація цін­нісних орієнтирів і відхід від тоталітарного способу мислення, зміни духовної свідомості. Етичні цінно­сті-флагмани: людина, світ, життя, справедливість, шляхетність, доброта, лю­бов до ближнього, етнос, нація, культура, історія.


Disclaimer: liveTVchannel is absolutely legal and contains only links to other websites on the Internet that make the embedded feature available like Youtube, Facebook, Filmon, Livestream, Dailymotion, ustream.tv... We do not host or upload any video/media files, liveTVchannel is not responsible for the legality of the content of other linked sites. If you have any legal issues please contact appropriate media file owners/hosters.

Top