Türkshow

Türkshow

Watch Türkshow live TV streaming. Türkshow is a tv channel from Germany. You can watch Türkshow and all other programs of Türkshow live online here. This the channel is accessible from any mobile devices. The user can also get alerts of these channels by subscribing to it.


Watch Türkshow live TV streaming. Germany TV channel

 Published on May 14, 2015, and last modified on 5 months ago.

5%

If this content of the channel does not display or the video player can't play. Please try again with This Alternate Link.

Due to differences in connectivity, there may be times where the live feed or live score does not update quickly; please refresh the page if you experience any issues.

Open the original page ☛ Click here.
Türkshow
8.7
3 users
52
40
31
20
10

TÜRKSHOW TELEVİZYONU

40 yılı aşan göçmenlik sürecinde ilk kez Avrupalı Türkler kendi televizyon kanalını kuruyor. Almanya medya lisanslı, tam bağımsız ve tarafsız bir televizyon kanalı olan TürkShow, Avrupalı Türklerin oturdukları ülkeler ile “entegrasyonuna” destek verirken, farklı kültürlerin bir arada dostça yaşamasına hizmet verecek bir yayın politikasından yana tavır alıyor. Merkez stüdyoları Almanya’nın Köln kentinde bulunan TürkShow, iki dilde yapacağı yayın anlayışıyla program içeriğini kültürel ve sanatsal açıdan en üst kaliteye çıkarmayı ve Avrupa standartlarına taşımayı hedefliyor. 

TürkShow, misyonunda toplumlar arası bölücülüğe ve uzaklaşmaya karşı, birleştirici ve uzlaştırıcı olmayı seçiyor. Toplumsal uyum sürecinde, kültürel ve geleneksel değerlerin yitirilmeden, sağlıklı bir entegrasyonun başarılması amacından da vazgeçmiyor. 

Türk medyasının da toplumsal entegrasyon sürecinden nasibini alması ve gettolaşmasının önüne geçilmesi TürkShow'un ana hedefleri arasındadır.

TürkShow sadece Avrupalı Türklerin değil aynı zamanda Türkiye kültürüne ve yaşam biçimine ilgi duyan Avrupalı dostlarımızın da kanalı olma arzusunda... Alman ve Türk gazetecilerinden oluşan bir redaksiyona sahip olan TürkShow ayrıca bilgi ve kültür televizyonu olma özelliği taşıyor. Zamanla yayınlarında %20 oranda Almanca diline de yer vermeyi planlıyor. TürkShow’un genç ve dinamik izleyici kitlesini Avrupa’da yaşayan, sayıları 6,5 milyonu aşan Türkler ve onların yabancı dostları oluşturuyor.

We have a few suggestions for you to find your favorite TV channel:

türkshow tv türkshow frekans türkshow tv canli izle türkshow frequenz türkshow canli türkshow köln


Disclaimer: liveTVchannel is absolutely legal and contains only links to other websites on the Internet that make the embedded feature available like Youtube, Facebook, Filmon, Livestream, Dailymotion, ustream.tv... We do not host or upload any video/media files, liveTVchannel is not responsible for the legality of the content of other linked sites. If you have any legal issues please contact appropriate media file owners/hosters.

Top